Хмельниччина приймає Чемпіонат України з дзюдо U15: понад 600 спортсменів з’їхалися на змагання
На Хмельниччині стартував Чемпіонат України з дзюдо U15. Урочисте відкриття відбулося на базі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, де зібралися юні спортсмени з усієї країни.
Про це повідомили у Хмельницькій ОВА, передає Кам’янець24.
Цього року до Хмельницького приїхали 23 команди з різних регіонів. Понад 640 учасників змагатимуться за першість, демонструючи техніку, витримку та силу характеру. У Хмельницькій ОВА зазначають, що такі змагання є важливим етапом у розвитку молодих спортсменів та популяризації дзюдо.
Під час відкриття представники обласної влади підкреслили, що чемпіонат став можливим завдяки відносно безпечній ситуації в регіоні та самовідданості українських захисників, які дають країні шанс на продовження спортивних традицій навіть у час війни. Учасникам побажали впевненості, чесних сутичок та яскравих результатів.
Окремо відзначили тренерів і організаторів, які зробили значний внесок у підготовку змагань та розвиток дзюдо на Хмельниччині. Найактивніших із них нагородили Почесними грамотами обласної військової адміністрації.
Цікаві новини для Вас:
- На Хмельниччині зниклу жінку знайшли мертвою в гаражі колишнього співмешканця
- Нацбанк планує ввести ліміти для переказів з картки на картку
- На Хмельниччині судили жінку через хворобу дитини
- У Хмельницькому сталася смертельна ДТП
- На Хмельниччині посадовця Красилівського агрегатного заводу засудили за хабар у 1,9 мільйона гривень