Наслідки аварії

На Хмельниччині легковик злетів у кювет: є постраждалі

У Хмельницькому районі 2 грудня сталася аварія.

Про це повідомили у ГУ ДСНС Хмельниччини, передає Кам’янець24.

2 грудня неподалік села Миколаївка сталася дорожньо-транспортна пригода: автомобіль Hyundai Santa Fe з’їхав у кювет і перевернувся.

На місці події рятувальники Старосинявського підрозділу відключили акумуляторну батарею автомобіля, деблокували постраждалих і передали їх до рук медиків.

Обставини ДТП наразі встановлюють правоохоронні органи.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок