У Кам’янець-Подільську чоловік вкрав гроші з картки військовослужбовця
У Кам’янець-Подільському будуть судити 37-річного мешканця, який викрав гроші з картки військового.
Про це повідомили у Кам’янець-Подільській окружній прокуратурі, передає Кам’янець24.
Чоловік з кримінальним минулим скористався моментом, щоб заволодіти смартфоном військового Збройних Сил України. Попередньо він підгледів код доступу до банківського додатку «Приват 24». Отримавши пристрій хитрістю, зловмисник одразу змінив пароль до застосунку.
Після цього він здійснив переказ 5 000 гривень на власну картку. Щоб приховати сліди своїх дій, чоловік видалив банківський додаток з телефону військовослужбовця. Викрадені кошти він витратив на особисті потреби.
У суді підозрюваному інкримінують три злочини: крадіжка, здійснення фінансових операцій з грошовими коштами, одержаними злочинним шляхом, та несанкціоноване втручання в роботу електронних комунікаційних мереж (ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 209, ч. 1 ст. 361 КК України).
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янець-Подільському чоловік обікрав співмешканку
- У Кам’янці-Подільському попрощалися із загиблим воїном
- У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку Сергію Максимчуку
- Графік відключення світла у Кам’янець-Подільському на 11 липня
- Мешканець Кам’янець-Подільська ґвалтував власну неповнолітню доньку