У Хмельницькій області вшанували пам’ять воїна Вадима Грищука, який загинув, захищаючи країну
Сьогодні, 21 травня, у Хмельницький повернулися останки захисника Вадима Грищука, який загинув 11 квітня 2026 року під час виконання бойового завдання на Дніпропетровському напрямку.
Вадим Грищук приєднався до Збройних сил України у 2025 році, проходив службу в Національній гвардії України.
«Він був хорошою, цілеспрямованою та справедливою людиною. Приєднався до нас пів року тому, – зазначив його побратим із позивним «Мир» у сюжеті ТРК «Місто». – Був відмінним військовослужбовцем, сумлінно виконував завдання. За його участю було знищено багато техніки противника. Ми втратили справжнього захисника…»
Вічний спочинок Герой знайшов на кладовищі у селі Климашівка Лісовогринівецької громади. Вадиму Грищуку залишиться 38 років.