Буревій знеструмив понад 150 сіл на Хмельниччині: тривають ремонтні роботи
Негода, що накрила Хмельницьку область у ніч проти 28 липня, залишила без електропостачання понад півтори сотні населених пунктів. Через сильну зливу та шквальний вітер сталися аварійні пошкодження на повітряних лініях електропередач.
Про це повідомили у “Хмельницькобленерго”, передає Кам’янець24.
За попередніми даними, було виведено з ладу 89 ліній напругою 10 кВ. Без світла залишилися мешканці численних громад по всій області. Для ліквідації наслідків стихії до роботи залучили 68 аварійних бригад та 87 одиниць спеціалізованої техніки. Відновлення електропостачання триває безперервно.
Місцева енергетична компанія наголошує на необхідності дотримання правил безпеки. При виявленні обірваних проводів не варто наближатися до них ближче ніж на 8 метрів — це може становити загрозу для життя. У таких випадках слід одразу повідомляти аварійні служби за вказаними номерами.
Цікаві новини для Вас:
- На Кам’янеччині засуджено водія, який смертельно травмував пенсіонерку
- Уряд хоче карати порушників на пільгових парковках: штрафи зростуть до 5 тисяч
- Підірвали залізницю: на Хмельниччині затримали диверсантів
- Масована атака на Хмельниччину: РФ випустила 322 дрони, ціллю став Старокостянтинів
- На Хмельниччині закрили два підпільні гральні заклади