У Летичівській та Старокостянтинівській громадах попрощалися з захисниками

У Летичівській та Старокостянтинівській громадах провели прощання з захисниками

У п’ятницю, 15 травня, в Летичівській громаді відбулося прощання з військовослужбовцем Василем Черняком. Захисник загинув 13 травня 2026 року в результаті автокатастрофи.

Як зазначили у громаді, Василь Черняк з’явився на світ 18 листопада 1974 року. Він провів своє дитинство та юність у рідному селі, навчався в Грушковецькій загальноосвітній школі І–ІІ ступенів, а згодом вступив до Грушковецького СПТУ-45 для здобуття професійної освіти. Строкову військову службу проходив у ракетних військах спеціального призначення.

Понад десять років працював в Ізяславському держлісгоспі та на ТОВ «Летичівський комбікормовий завод». Після мобілізації служив у складі 26-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ України та виконував завдання на Донецькому напрямку.

За відвагу та героїзм військовослужбовець отримав відзнаки командування і медаль «Учасник бойових дій».

Василь Черняк знайшов свій вічний спокій на кладовищі села Грушківці.

Йому залишився 51 рік…

Василь Черняк. Фото: Летичівська селищна об’єднана територіальна громада / facebook

Цього ж дня відбулося прощання з майстер-сержантом Василем Гродським у Старокостянтинівській громаді. Він тривалий час вважався зниклим безвісти.

Як повідомили у громаді, військовий загинув 18 червня 2024 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Уманське на Донеччині.

Прощання з полеглим воїном проходило в Гарнізонному будинку офіцерів. Захисника поховали на міському кладовищі у Старокостянтинові.

Василю Гродському залишилося 50 років…

Василь Гродський. Фото: Старокостянтинів офіційний / facebook

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок