Перевищив швидкість і керував "під кайфом": на трасі зупинили Lexus

Водія Lexus зупинили на Хмельниччині за перевищення швидкості та керування у стані наркотичного сп’яніння

21 травня під час проведення контролю швидкості на автодорозі Н-03 “Житомир—Чернівці” працівники поліції зупинили автомобіль Lexus, оскільки його водій перевищив дозволене обмеження швидкості.

Спілкуючись з водієм, поліцейські виявили ознаки наркотичного сп’яніння. Керманич погодився на проходження медичного огляду у медичному закладі.

Лікарський висновок підтвердив, що водій дійсно перебував у стані наркотичного сп’яніння. Про це повідомили у Патрульній поліції Кам’янець-Подільського району.

На водія склали адміністративні матеріали: за статтею 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння), а також за частиною 1 статті 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше ніж на 20 км/год) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок