Водія Lexus зупинили на Хмельниччині за перевищення швидкості та керування у стані наркотичного сп’яніння
21 травня під час проведення контролю швидкості на автодорозі Н-03 “Житомир—Чернівці” працівники поліції зупинили автомобіль Lexus, оскільки його водій перевищив дозволене обмеження швидкості.
Спілкуючись з водієм, поліцейські виявили ознаки наркотичного сп’яніння. Керманич погодився на проходження медичного огляду у медичному закладі.
Лікарський висновок підтвердив, що водій дійсно перебував у стані наркотичного сп’яніння. Про це повідомили у Патрульній поліції Кам’янець-Подільського району.
На водія склали адміністративні матеріали: за статтею 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння), а також за частиною 1 статті 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху більше ніж на 20 км/год) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Цікаві новини для Вас:
- Відключення води у Кам’янці-Подільському 6 травня: адреса
- У Кам’янці-Подільському перекриють Замковий міст: коли і як об’їхати
- Лобове зіткнення під Кам’янцем-Подільським: травмувався 77-річний водій
- Що варто побачити туристам у Кам’янець-Подільську
- Відключення води у Кам’янці-Подільському 10 лютого: адреси