Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському 6 листопада

Згідно з рішенням НЕК «Укренерго», у четвер, 6 листопада 2025 року, на території Хмельницької області запроваджується режим погодинних відключень електроенергії (ГПВ).

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті «Хмельницькобленерго», передає Кам’янець24.

У компанії пояснили, що такі обмеження є вимушеним кроком, спрямованим на стабілізацію роботи енергосистеми України та рівномірний розподіл навантаження в періоди підвищеного споживання.

Відключення 6.11
Відключення 6.11 / фото «Хмельницькобленерго»

Енергетики наголошують: графіки вимкнень дозволять уникнути масштабних аварій і забезпечити безперебійну подачу електроенергії для критичної інфраструктури та побутових споживачів.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок