В Україні запровадили новий штраф: водіїв змусять поважати хвилину мовчання
Українські водії будуть платити штраф, якщо проігнорують та не зупиняться під час хвилини мовчання.
Про це повідомили у поліції, передає Кам’янець24.
Українські водії сплачуватимуть 510 гривень штрафу за недотримання хвилини мовчання під час руху.
Щодня о 9:00 по всій країні оголошується хвилина мовчання, під час якої водії зобов’язані зупинити авто, вшанувавши пам’ять загиблих.
Правоохоронці наголошують, що контроль за виконанням цієї вимоги здійснюватиметься за допомогою патрулів та камер фіксації порушень. Водіям радять заздалегідь планувати маршрут, щоб уникнути несподіваних зупинок у небезпечних місцях.
Нагадаємо, що хвилина мовчання є важливим символом національної пам’яті, а її недотримання відтепер матиме не лише моральні, а й юридичні наслідки.
Цікаві новини для Вас:
- Більярдист з Хмельниччини завоював медаль на Чемпіонаті Європи
- На Кам’янеччині судили водія за смертельну аварію
- Мешканця Старокостянтинова судили за ігнорування повісток: як його покарали
- Хмельниччина знову під атакою: на Старокостянтинів весь ранок летять ракети
- На Хмельниччині затримали водія зі смертельної дозою алкоголю в крові