У Кам’янці-Подільському судитимуть двох жителів за обіцянку виїзду до Румунії за 16 тисяч доларів
Двоє жителів Кам’янець-Подільського району будуть притягнуті до відповідальності за організацію незаконного переправлення людей через кордон. Обвинувальний акт щодо них вже направлено до суду прокурорами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України.
Згідно зі слідством, у лютому поточного року 32-річний чоловік запропонував знайомому допомогу в нелегальному виїзді до Румунії. Він обіцяв доставити його до кордону, надати вказівки щодо перетину та подальшої легалізації за кордоном.
Вартість таких послуг становила 16 тисяч доларів США.
Після того, як чоловік звернувся до правоохоронців, усі подальші дії відбувалися під їх контролем. Зловмисники забрали “клієнта” на автомобілі і вирушили в бік Чернівецької області. Під час поїздки вони отримали узгоджену суму грошей, після чого були затримані правоохоронцями.
На період досудового розслідування обвинуваченим был обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Досудове розслідування велося слідчими Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.
Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою до моменту, поки її вину не буде встановлено в законному порядку та підтверджено обвинувальним вироком суду.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янці-Подільському 54-річний чоловік знущався над літніми батьками
- На Кам’янеччині сталася аварія: загинула жінка
- У Кам’янець-Подільську чоловік вкрав гроші з картки військовослужбовця
- На Хмельниччині браконьєра, який наловив риби на мільйон, засудили до 2,5 років обмеження волі
- У Кам’янці-Подільському чоловік потрапив під колеса вантажівки