У Кам’янці-Подільському повертають опалення у будинки
Через різке зниження температури та погіршення погодних умов комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» ухвалило рішення відновити подачу тепла до осель містян.
Про це повідомили у КП «Міськтепловоденергія», передає Кам’янець24.
Починаючи з 3 квітня, опалення поступово повернуть у житлові будинки. Водночас теплоносій не надійде до всіх помешкань одночасно: частина мікрорайонів отримає тепло вже сьогодні, решта – наступного дня.
Для швидкого відновлення теплопостачання мешканців просять перевірити систему опалення у своїх будинках та випустити повітря з радіаторів.
Цікаві новини для Вас:
- Мешканці Кам’янець-Подільська скаржаться на засміченість міста
- Прощання з Захисником України Марком Кролевським пройде у Кам’янці-Подільському
- Графіки погодинних відключень світла у Кам’янці-Подільському 10 листопада
- Графік погодинних відключень у Кам’янці-Подільському сьогодні, 31 грудня
- У Кам’янець-Подільську загорівся автомобіль під час руху