У Кам’янці-Подільському з вікна дев’ятиповерхівки 20-річна дівчина

У Кам’янці-Подільському 20-річна дівчина вистрибнула з вікна дев’ятиповерхівки

У Кам’янці-Подільському, 29 квітня, сталася трагічна подія: жінка стрибнула з вікна дев’ятого поверху. Як повідомляють джерела, вона була громадянкою Німеччини.

За даними Суспільного, інспекторка з комунікації Кам’янець-Подільського районного управління поліції Наталя Вінцарська підтвердила, що розглядається версія самогубства.

“27 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що жінка 2006 року народження зробила стрибок з висоти дев’ятого поверху”, — повідомила інспекторка.

Наталя Вінцарська також зазначила, що поліція розпочала кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з приміткою “самогубство”. В даний час тривають слідчі дії.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок