У Кам’янець-Подільський повертається аномальна спека
В Україну сунеться тепле повітря з Балкан. З 17 серпня температура повітря підніметься до 40 градусів.
Про це повідомили у на сайті «Укргідрометцентру», передає Кам’янець24.
Температура повітря досягне +30…+36°С вже 16-18 серпня. Найспекотніше буде на півдні та заході України, де стовпчики термометрів піднімуться до +38…+40°С.
З 17 серпня спека повернеться й на Хмельниччину. У Кам’янець-Подільську очікується до 40 градусів тепла, тоді як вночі стовпчик термометра не опуститься нижче 24 градусів. Синоптики прогнозують, що аномальна температура буде триматися не довго, і після 24 серпня наступить прохолода.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янці-Подільському оштрафували поліцейського за хабар у 10 тисяч гривень
- На трасі біля Кам’янця-Подільського Volkswagen збив лося: водій загинув на місці
- На Хмельниччині впроваджують безбар’єрні туристичні маршрути до Бакоти
- На Кам’янеччині перекинулась вантажівка: є постраждалі
- Без води до вечора: у Кам’янці-Подільському тривають аварійні робот