Відключення світла

У Кам’янець-Подільську скасували графіки відключення світла

24 липня до 16:00 на Хмельниччині були скасовані графіки відключення світла.

Про це повідомили на сайті «Укренерго», передає Кам’янець24.

Нещодавно ДТЕК анонсував плани відновити більшу частину втраченої генерації електроенергії до кінця поточного року. Компанія використає власні кошти та придбане в Європі вживане обладнання для швидкого збільшення виробничих потужностей.

Покращення погодних умов та генерація електроенергії дозволяє зменшувати графіки відключення світла. Після 16:00 відключення електроенергії буде відбуватися за звичним графіком.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок