У Кам’янець-Подільську скасували графіки відключення світла
24 липня до 16:00 на Хмельниччині були скасовані графіки відключення світла.
Про це повідомили на сайті «Укренерго», передає Кам’янець24.
Нещодавно ДТЕК анонсував плани відновити більшу частину втраченої генерації електроенергії до кінця поточного року. Компанія використає власні кошти та придбане в Європі вживане обладнання для швидкого збільшення виробничих потужностей.
Покращення погодних умов та генерація електроенергії дозволяє зменшувати графіки відключення світла. Після 16:00 відключення електроенергії буде відбуватися за звичним графіком.
Цікаві новини для Вас:
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 20 лютого
- У Кам’янець-Подільську виявили росіянина-нелегала
- У Кам’янець-Подільську засудили мешканця, який вбив людину металевою палицею
- 20 жовтня у Кам’янці-Подільському будуть лунати вибухи: що відомо
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 8 лютого