Коли ворог сам фінансує українських захисників

Ворог сам фінансує українських захисників у Кам’янці-Подільському

На Хмельниччині наші захисники продемонстрували креативність і стратегічний підхід до боротьби з ворогом, використовуючи замість зброї холодний розум та терпіння.

Згідно з наявною інформацією, українські спецслужби змогли отримати доступ до комунікацій одного з російських офіцерів Генерального штабу. Вони вирішили скористатися його контактами, запустивши кампанію зі збору коштів, нібито на потреби підрозділу “БАРС”.

Так, Росіяни отримували звернення, що здавалося їм звичним: прохання допомогти “товаришам”, заклики підтримати, а також звичайні перекази. У результаті військові РФ та їх оточення почали активно перераховувати гроші, не підозрюючи, кому насправді надають фінансову допомогу.

Шляхом цього маневру зібрані кошти опинилися у наших захисників, фактично отриманих з ворожого середовища. Як повідомляється, самого майора, до чийого обліку були залучені українські спеціалісти, пізніше затримала ФСБ. Натомість наші солдати змогли отримати необхідну підтримку.

Свідченням ефективності цієї операції стало відео, яке продемонструвало стратегічний розум і кмітливість українських сил.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок