У Кам’янець-Подільському 19 серпня вимикатимуть світло: графіки
19 серпня у Кам’янець-Подільському будуть вимикати світло для споживачів.
Про це повідомили на сайті «Укренерго», передає Кам’янець24.
Через спекотну погоду зростає споживання електроенергії. Через це енергетики вимушені знову запроваджувати графік відключення світла 19 серпня.
Світло буде відсутнє з 17:00 до 19:00. В інші години ліміти споживання не будуть вводитися.
Цікаві новини для Вас:
- Зупинка транспорту і трансляції в магазинах: у Кам’янці змінюють формат хвилини мовчання
- У Довжку продовжуються ремонтні роботи на дорогах
- Вибух у ТЦК Кам’янця-Подільського: стан потерпілих
- Відключення води у Кам’янці-Подільському 7 січня: адреси
- Трагедія у Кам’янці-Подільському: чоловік випав із вікна та загинув