Відключення світла

У Кам’янець-Подільському 19 серпня вимикатимуть світло: графіки

19 серпня у Кам’янець-Подільському будуть вимикати світло для споживачів.

Про це повідомили на сайті «Укренерго», передає Кам’янець24.

Через спекотну погоду зростає споживання електроенергії. Через це енергетики вимушені знову запроваджувати графік відключення світла 19 серпня.

Світло буде відсутнє з 17:00 до 19:00. В інші години ліміти споживання не будуть вводитися.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок