Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 22 лютого

22 лютого у Кам’янці-Подільському Хмельницької області світло подаватимуть за погодинним графіком протягом дня.

Про це повідомили на сайті «Хмельницькобленерго», передає Кам’янець24.

Відключення 22.02
Відключення 22.02 / фото Хмельницькобленерго

Варто економити енергію і не включати одночасно потужні прилади.

Графіки можуть змінюватися протягом дня, під час аварійних відключень вони не діють.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок