У Хмельницькому змінився графік подачі гарячої води
Під час опалювального сезону у Хмельницькому буде діяти інший графік подачі гарячого водопостачання для населення.
Про це повідомили на сайті «Хмельницьктеплокомуненерго», передає Кам’янець24.
Комунальні служби повідомляють, що під час опалювального сезону гаряче водопостачання буде надаватися за таким графіком:
- з понеділка по четвер — з 06:00 до 09:00 та з 18:00 до 23:00;
- у п’ятницю — з 06:00 до 09:00 та з 17:00 до 23:00;
- у вихідні та святкові дні — з 06:00 до 23:00.
У «Теплокомуненерго» також застерігають, що у разі відсутності електропостачання на об’єктах підприємства, які відповідають за подачу гарячої води, можуть виникнути перебої у водопостачанні до будинків.
Цікаві новини для Вас:
- У 2024 році Україна побудує чотири атомні реактори на Хмельницькій АЕС
- На Хмельниччині різко збільшується кількість хворих на грип, ГРВІ та COVID-19
- У Хмельницькому національному університеті обрали нового ректора
- У Хмельницькому заборонили купатися на міському пляжі: вода небезпечна
- На Хмельниччині через негоду знеструмлено 31 населений пункт