Гаряче водопостачання

У Хмельницькому змінився графік подачі гарячої води

Під час опалювального сезону у Хмельницькому буде діяти інший графік подачі гарячого водопостачання для населення.

Про це повідомили на сайті «Хмельницьктеплокомуненерго», передає Кам’янець24.

Комунальні служби повідомляють, що під час опалювального сезону гаряче водопостачання буде надаватися за таким графіком:

  • з понеділка по четвер — з 06:00 до 09:00 та з 18:00 до 23:00;
  • у п’ятницю — з 06:00 до 09:00 та з 17:00 до 23:00;
  • у вихідні та святкові дні — з 06:00 до 23:00.

У «Теплокомуненерго» також застерігають, що у разі відсутності електропостачання на об’єктах підприємства, які відповідають за подачу гарячої води, можуть виникнути перебої у водопостачанні до будинків.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок