На Кам’янеччині авто врізалося в дерево: 55-річний чоловік загинув
У Кам’янецькому районі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Трагедія відбулася 3 грудня близько 16:45 у селі Гуменці.
Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.
За інформацією правоохоронців, 55-річний житель громади, керуючи автомобілем Renault Sandero, не впорався з керуванням, не врахував стан дороги та виїхав за її межі. Машина врізалась у дерево.
Отримані травми виявилися несумісними з життям — чоловік загинув ще до прибуття медиків. Наразі слідчі встановлюють усі обставини події.
Цікаві новини для Вас:
- Трагедія на Хмельниччині: дитина втратила пальці через вибух у дворі
- «Колос» показує зростання форм у Першості Хмельниччини з футболу
- На Хмельниччині військовим намагались постачати дешеві та неякісні продукти
- В Ізяславі попрощалися з бійцем Нацполіції «Лють», який загинув на Донеччині
- Воїн з Хмельниччини повернувся додому під час обміну полоненими