Олексій Марцінко загинув 1 лютого 2024 року на Запорізькому напрямку

У Хмельницькому провели прощання із захисником Олексієм Марцінком

Сьогодні, 22 травня, у Хмельницькому відбулося прощання з військовослужбовцем Олексієм Марцінком, який з лютого 2024 року вважався зниклим безвісти.

Олексій Олександрович Марцінко народився 20 лютого 1997 року. У віці 18 років він вирушив на фронт у зону АТО. Це повідомив його брат Назар Шевчук у сюжеті ТРК «Місто».

«У 2014 році він сказав мені та мамі, що хоче піти в АТО. Як тільки йому виповнилося 18, він ненадовго побув удома… і вирушив на війну. Потім він повернувся з АТО», – зазначив брат Назар Шевчук.

У ході повномасштабної агресії Олексій приєднався до 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України.

«Коли надійшла звістка про його зникнення, всі сподівалися, що він живий, що його захопили в полон або поранили. І тут отримали повідомлення, що його знайшли, але лише залишки», – розповів Назар Шевчук. Він зазначив, що Олексій виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку в селищі Роботине.

ДНК-експертиза засвідчила, що Олексій Марцінко загинув 1 лютого 2024 року. Він назавжди залишиться в пам’яті як 26-річний герой.

Він знайшов вічний спочинок на Алеї Слави у мікрорайоні Ракове.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок