У Хмельницькому розпочали роботу мотопатрулі

У Хмельницькому на вулиці виїхав поліцейський мотопатруль

У суботу, 13 червня, у Хмельницькому стартувала робота мотопатрулів. Про це повідомили у секторі комунікації Національної поліції в Хмельницькій області.

Правоохоронці зазначили, що перед початком служби патрульні пройшли спеціальну підготовку. Вона включала в себе навички керування службовими мотоциклами, відпрацювання дій у різних дорожніх ситуаціях та надання домедичної допомоги. Досвід роботи мотопатрулів в інших містах підтверджує їхню ефективність, адже допомагають швидше реагувати на події навіть під час інтенсивного руху.

Після проведення інструктажу мотопатрульні вирушили на перше чергування.

Начальник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Іван Іщенко привітав правоохоронців з початком нового сезону служби, підкресливши важливість їхньої роботи у забезпеченні безпеки громади.

«Мотопатруль – це, в першу чергу, швидкість реагування, профілактика правопорушень і збереження людських життів на дорогах. Переконаний, що такий формат патрулювання зробить дороги обласного центру безпечнішими», — зазначив Іван Іщенко.

Усі учасники дорожнього руху закликані бути уважними, дотримуватися правил та поважати один одного, адже безпека на дорогах залежить від кожного.

Нагадаємо, що 25 травня відбулася офіційна презентація начальника Національної поліції у Хмельницькій області. Ним став Іван Іщенко, який до цього обіймав посаду керівника Нацполіції в Чернігівській області.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок