У Хмельницькому чоловік систематично ґвалтував своїх дітей-двійнят
Мешканець Хмельницького був засуджений за сексуальне насилля щодо своїх неповнолітніх дітей.
Про це повідомили на сайті Офісу Генерального прокурора, передає Кам’янець24.
Слідство встановило, що обвинувачений 9 років ґвалтував своїх дітей-двійнят. Він розпочав протиправні дії проти них, коли дітям було по 5 років.
Чоловік примушував неповнолітніх дітей дивитися фільми порнографічного характеру. Коли дружини не було вдома, він ґвалтував свою доньку. Він погрожував фізичною розправою над дітьми та їхньою матір’ю, щоб діти боялися розповісти про насилля.
У суді касаційної інстанції засуджений, незважаючи на наявність беззаперечних доказів, не розкаявся та продовжував заперечувати свою вину. Верховний Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.
Цікаві новини для Вас:
- На Хмельниччині зростає захворюваність на грип та COVID-19: чи очікувати епідемію
- На Хмельниччині готуються до паводків: є загроза зараження через воду
- На Хмельниччині настоятель храму УПЦ МП пропагував рашизм
- На Хмельниччині працівницю ТЦК підозрюють у корупції
- На Хмельниччині зіткнулися легковик та фургон: є постраждалі