У Хмельницькій області водію, який збив на смерть двох пішоходів, обрали запобіжний захід
У Хмельницькому міськрайонному суді 18 травня обиратимуть запобіжний захід 20-річному водію автомобіля «BMW X4», який вчинив смертельну аварію. Про це повідомляє Суспільне Хмельницький.
Доповнено о 17:05. Як зазначили у Хмельницькій обласній прокуратурі, водія взято під варту без права на внесення застави до 13 липня 2026 року.
Відомо, що трагедія сталася в Хмельницькому 16 травня приблизно о 19:05 на вулиці Степана Бандери, неподалік ТРЦ «Оазис».
Згідно з інформацією правоохоронців, водій «BMW X4» виїхав на зустрічну смугу, потім під час руху заїхав на тротуар, де збив двох пішоходів та врізався в електроопору. В результаті аварії 21-річна жінка загинула на місці пригоди, а 24-річний чоловік, який отримав травми, помер у лікарні.
Також постраждали двоє неповнолітніх пасажирів автомобіля. 16-річного хлопця доставили до лікарні з переломом плеча, а 15-річний підліток отримав медичну допомогу на місці події.
Водія затримали правоохоронці. Згодом йому було оголошено підозру.
Цікаві новини для Вас:
- Трагедія на воді: у річці на Кам’янеччині втопилася дитина
- На Хмельниччині спалах кору серед дітей: зафіксовано десятки випадків
- У Хмельницькому затримали підозрюваного у викраденні мотоцикла з двору будинку
- На Хмельниччині сім’я «зливала» рашистам дані про військових
- П’яний хмельничанин смертельно травмував 5-річну дитину