За кермом автомобіля «BMW X4» був 20-річний водій

У Хмельницькій області водію, який збив на смерть двох пішоходів, обрали запобіжний захід

У Хмельницькому міськрайонному суді 18 травня обиратимуть запобіжний захід 20-річному водію автомобіля «BMW X4», який вчинив смертельну аварію. Про це повідомляє Суспільне Хмельницький.

Доповнено о 17:05. Як зазначили у Хмельницькій обласній прокуратурі, водія взято під варту без права на внесення застави до 13 липня 2026 року.

Відомо, що трагедія сталася в Хмельницькому 16 травня приблизно о 19:05 на вулиці Степана Бандери, неподалік ТРЦ «Оазис».

Згідно з інформацією правоохоронців, водій «BMW X4» виїхав на зустрічну смугу, потім під час руху заїхав на тротуар, де збив двох пішоходів та врізався в електроопору. В результаті аварії 21-річна жінка загинула на місці пригоди, а 24-річний чоловік, який отримав травми, помер у лікарні.

Також постраждали двоє неповнолітніх пасажирів автомобіля. 16-річного хлопця доставили до лікарні з переломом плеча, а 15-річний підліток отримав медичну допомогу на місці події.

Водія затримали правоохоронці. Згодом йому було оголошено підозру.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок