26 травня після 16:00 хмельничанам радять  почергово відкривати крани у мийках, раковинах та ваннах

У Хмельницькій області 26 травня вода буде непридатною для вживання

У Хмельницькому заплановане проведення промивання та знезараження водопровідних мереж. У зв’язку із цими роботами, 26 травня вода буде тимчасово непридатною для вживання та приготування їжі. Про це повідомили у «Хмельницькводоканал».

Процес промивання триватиме з 8:30 до 17:00. У цей період вода в мережах матиме підвищену концентрацію гіпохлориту натрію, що використовується для дезінфекції систем водопостачання.

Промивка відбуватиметься в кілька етапів. Спочатку з мереж випустять воду, потім наповнять систему дезінфікуючим розчином, проведуть промивку мереж та контроль якості води в лабораторії. Після завершення робіт відновлять подачу питної води.

Крім того, у «Хмельницькводоканал» повідомили, що під час виконання робіт в окремих районах міста можуть виникати витоки води.

Для поліпшення якості промивки внутрішньобудинкових мереж мешканцям рекомендують після 16:00 відкривати крани в мийках, раковинах та ваннах по черзі.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок