У Хмельницькій області 26 травня вода буде непридатною для вживання
У Хмельницькому заплановане проведення промивання та знезараження водопровідних мереж. У зв’язку із цими роботами, 26 травня вода буде тимчасово непридатною для вживання та приготування їжі. Про це повідомили у «Хмельницькводоканал».
Процес промивання триватиме з 8:30 до 17:00. У цей період вода в мережах матиме підвищену концентрацію гіпохлориту натрію, що використовується для дезінфекції систем водопостачання.
Промивка відбуватиметься в кілька етапів. Спочатку з мереж випустять воду, потім наповнять систему дезінфікуючим розчином, проведуть промивку мереж та контроль якості води в лабораторії. Після завершення робіт відновлять подачу питної води.
Крім того, у «Хмельницькводоканал» повідомили, що під час виконання робіт в окремих районах міста можуть виникати витоки води.
Для поліпшення якості промивки внутрішньобудинкових мереж мешканцям рекомендують після 16:00 відкривати крани в мийках, раковинах та ваннах по черзі.