Смертельна аварія на Хмельниччині забрала життя двох пішоходів
У Хмельницькому тривають розслідування обставин смертельної дорожньої аварії, що сталася 16 травня близько 19:05 на вулиці Степана Бандери.
За інформацією сектору комунікації Головного управління Національної поліції Хмельницької області, 20-річний водій автомобіля «BMW X4» виїхав на зустрічну смугу, а потім заїхав на тротуар, де скоїв наїзд на двох пішоходів та врізався в електроопору.
Внаслідок ДТП на місці загинула жінка віком від 20 до 25 років, особа якої ще не встановлена. Також у тяжкому стані до лікарні було госпіталізовано 24-річного чоловіка, чий стан виявився критичним, і він помер в медичному закладі.
Також постраждали і двоє неповнолітніх пасажирів автомобіля: 16-річний хлопець отримав перелом плеча і був госпіталізований, а 15-річному підлітку надали медичну допомогу на місці без госпіталізації.
Водій транспортного засобу був затриманий працівниками поліції. У нього були відібрані зразки крові для перевірки на алкоголь чи наркотики.
За фактом аварії розпочато кримінальне провадження відповідно до частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до загибелі потерпілого).
Цікаві новини для Вас:
- Біля Хмельницької АЕС почали зводити модульні будинки
- Під час обстрілу Полтави загинув військовий із Шепетівського району
- Коли школярі Хмельниччини відправляться на весняні канікули?
- На Хмельниччині чоловік продав амуніцію брата, який на фронті
- На Хмельниччині нетверезий водій влетів у відбійник: постраждала пасажирка