Зеленський нагородив трьох хмельничан до роковин аварії на ЧАЕС
26 квітня, на відзначення 40-х роковин Чорнобильської катастрофи, Володимир Зеленський вручив державні нагороди трьом мешканцям Хмельниччини.
Відповідно до указу, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня став нагороджений Володимир Гусєв, голова Кам’янець-Подільської міської організації ВГО «Союз Чорнобиль України».
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня був відзначений Володимир Семенюк – голова Новоушицької громадської організації ВГО «Союз Чорнобиль України».
Крім того, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено Олександра Колесніка – начальника відділення рятувальних робіт, майора служби цивільного захисту, який брав участь у ліквідації наслідків атаки російського ударного безпілотника типу «Shahed» на захисне укриття Чорнобильської АЕС у 2025 році. Як зазначили представники Головного управління ДСНС у Хмельницькій області,
«Внаслідок цього удару була пошкоджена зовнішня обшивка захисного конфайнменту, який забезпечує надійну ізоляцію радіоактивних матеріалів і захист довкілля. Рятувальники працювали в складних умовах: висота понад 100 метрів, сильний вітер та обмежена видимість. Вони виконали демонтаж аварійних конструкцій і провели герметизацію пошкодженої ділянки. Загалом було відпрацьовано понад 60 годин, з яких більше половини – на висоті», – зазначили в ДСНС області.
Олександр Колеснік також неодноразово брав участь у ліквідації наслідків ворожих обстрілів на території області.
Цікаві новини для Вас:
- Під час обстрілу Полтави загинув військовий із Шепетівського району
- Вибухи на Хмельниччині: ракетний удар по Старокостянтинову
- Ситуація з працевлаштуванням людей з інвалідністю на Хмельниччині: актуальні виклики та рішення
- У Шепетівці планують обмежити пересування мототранспорту у нічний час
- Головна ялинка Хмельницького: де розмістили святкову локацію у 2025 році