Вадим Сарнацький

Помер нейрохірург Вадим Сарнацький на Хмельниччині

У суботу, 9 травня, пішов з життя лікар-нейрохірург Хмельницької обласної лікарні Вадим Сарнацький, про що повідомила пресслужба медичного закладу.

Вадим Сарнацький народився та виріс на Хмельниччині. Він закінчив ліцей №17 і Хмельницький базовий медичний коледж, а згодом отримав медичну освіту у Вінницькому національному медичному університеті імені Пирогова.

«Протягом багатьох років він працював у Хмельницькій обласній лікарні. Щодня змагався за життя пацієнтів, рятуючи людей в найскладніших обставинах, передавав свій досвід молодим лікарям і демонстрував справжній професіоналізм та людяність», – зазначили у лікарні.

Окрім роботи, Вадим Сарнацький був активним на позаопераційній діяльності, насиченій енергією та любов’ю до життя.

«Його серце займав байкерський рух, пристрасне відчуття свободи на дорозі та подорожі. Він умів поєднувати стійкість нейрохірурга з романтичною душею мандрівника, надихаючи оточуючих своєю щирістю, відкритістю та позитивним ставленням до життя», – додали у медичному закладі.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, близьким та всім, хто знав Вадима Вадимовича.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок