Підозрюють самогубство: на околицях Хмельницького знайшли тіло чоловіка
У Хмельницькому розслідують загибель 38-річного чоловіка. Його тіло було знайдене на околицях міста.
Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.
4 березня до правоохоронців надійшло повідомлення про виявлення тіла загиблого. У соцмережах швидко поширилася інформація про можливе насильницьке заподіяння смерті, однак слідчі, які прибули на місце події, не знайшли цьому підтвердження.
За попередніми даними, розглядається версія самогубства, про що повідомили у поліції.
Тіло направили на судово-медичну експертизу, яка має встановити точну причину смерті. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України з приміткою «самогубство».
Наразі тривають слідчі дії, правоохоронці з’ясовують усі обставини трагедії.
Цікаві новини для Вас:
- На Хмельниччині після наїзду автомобіля пенсіонерка померла в швидкій
- На Хмельниччині в ДТП постраждали четверо підлітків: що відомо
- На Хмельниччині 20 травня знешкодили ворожу ціль під час повітряної атаки
- У ніч на 18 січня на Хмельниччині лунали вибухи
- На Хмельниччині зафіксували збиття ворожого дрона, відео оприлюднили в ОВА