Про посилення контролю за дотриманням комендантської розповів під час пресконференції начальник поліції у Хмельницькій області Іван Іщенко

На Хмельниччині планують посилити контроль за дотриманням комендантської години закладами

На Хмельниччині запровадять посилення контролю за дотриманням комендантської години у закладах. Це стало відомо під час конференції 4 червня, яку провів новий начальник Національної поліції в Хмельницькій області Іван Іщенко. Він висловився на питання журналістів щодо порушень комендантської години, що фіксуються в розважальних закладах на території Хмельницького та області.

На думку Іщенка, заклади не повинні працювати під час комендантської години. Він зазначив, що буде надавати оцінку діяльності керівників у кожному районі області, враховуючи ситуації, які там відбуваються. «Я буду боротися з цими порушеннями. Сподіваюся, що ми досягнемо позитивних результатів», – зазначив він.

Говорячи про роботу місцевих посадовців, начальник поліції підкреслив, що оцінка стосуватиметься також інших недоліків у їхній діяльності. Він уточнив, що це стосується ефективності реагування на правопорушення, які викликають занепокоєння серед жителів.

Василь Птащук більше не є керівником Хмельницького районного управління.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок