На Хмельниччині планують посилити контроль за дотриманням комендантської години закладами
На Хмельниччині запровадять посилення контролю за дотриманням комендантської години у закладах. Це стало відомо під час конференції 4 червня, яку провів новий начальник Національної поліції в Хмельницькій області Іван Іщенко. Він висловився на питання журналістів щодо порушень комендантської години, що фіксуються в розважальних закладах на території Хмельницького та області.
На думку Іщенка, заклади не повинні працювати під час комендантської години. Він зазначив, що буде надавати оцінку діяльності керівників у кожному районі області, враховуючи ситуації, які там відбуваються. «Я буду боротися з цими порушеннями. Сподіваюся, що ми досягнемо позитивних результатів», – зазначив він.
Говорячи про роботу місцевих посадовців, начальник поліції підкреслив, що оцінка стосуватиметься також інших недоліків у їхній діяльності. Він уточнив, що це стосується ефективності реагування на правопорушення, які викликають занепокоєння серед жителів.
Василь Птащук більше не є керівником Хмельницького районного управління.
Цікаві новини для Вас:
- На Хмельниччині розробляють графіки погодинних відключень світла
- Нацбанк планує ввести ліміти для переказів з картки на картку
- У Хмельницькій області 26 травня вода буде непридатною для вживання
- На Хмельниччину повернулися загиблі воїни
- Хмельницькобленерго оновило черги погодинних відключень: як перевірити свою адресу