На Кам’янеччині судили водія за смертельну аварію
На Кам’янеччині суд розглянув справу водія, який у стані алкогольного сп’яніння спричинив смертельну ДТП і намагався уникнути відповідальності.
Трагедія сталася в селі Довжок. 36-річний чоловік за кермом Hyundai зіткнувся з автомобілем Peugeot, що рухався у тому ж напрямку.
Унаслідок удару водій Peugeot загинув на місці, а його 31-річний пасажир отримав травми.
Після аварії винуватець покинув автомобіль і втік, переховуючись у знайомого.
Суд визнав його винним та призначив покарання – 6 років позбавлення волі, а також позбавлення права керування транспортними засобами на 10 років.
Цікаві новини для Вас:
- У Хмельницькій області провели в останню дорогу Андрія Гущу, який міг мати сім’ю та розвивати країну
- В Старокостянтинові пролунали вибухи: запустили «Кинджали»
- У Хмельницькому з пожежі врятували пенсіонера
- На Хмельниччині мотоцикл із підлітками зіткнувся з вантажівкою
- У Хмельницькому 19 грудня планово вимикатимуть світло: де саме