У 2026 році почесне звання України «Мати-героїня» присвоїли 30 жителькам Хмельницької області

На Хмельниччині 30 жінок удостоєні звання «Мати-героїня» за виховання від 5 до 10 дітей

До Дня матері, який цьогоріч святкують 10 травня, у Хмельницькій області 30 жінкам присвоїли почесне звання України «Мати-героїня». Про це повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.

Ці жінки виховують у своїх сім’ях п’ять, шість, сім, вісім, дев’ять і навіть десять дітей. Кожна з них одержала відповідне посвідчення та нагрудний знак, що підтверджує звання «Мати-героїня».

Крім того, під час урочистих заходів були відзначені матері-виховательки дитячих будинків сімейного типу.

«За любов, турботу і невтомну працю, що забезпечує дітям, позбавленим батьківського піклування, родинне тепло, підтримку та відчуття дому», – зазначив голова ОВА.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок