На Хмельниччині зростає захворюваність на грип та COVID-19: чи очікувати епідемію
На Хмельниччині зафіксували чергове зростання кількості випадків грипу та COVID-19.
Про це повідомив головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич, передає Кам’янець24.
За інформацією Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, протягом 36-го тижня року (з 1 по 7 вересня 2025 року) рівень захворюваності на ГРВІ, включно з коронавірусною інфекцією, підвищився порівняно з попереднім періодом.
До медичних закладів області звернулася 4801 особа із симптомами хвороби, що на 1214 випадків більше, ніж тижнем раніше. Госпіталізації потребували 246 пацієнтів (приріст +43), серед яких 128 — із підтвердженим діагнозом COVID-19 (+29 за тиждень).
Серед госпіталізованих — 114 дітей віком до 17 років, у тому числі 51 дитина мала підтверджений коронавірус.
За районами ситуація виглядає так: у Кам’янець-Подільському районі виявили 980 нових випадків ГРВІ та COVID-19, у Шепетівському — 1071, а найбільше хворих зареєстрували у Хмельницькому районі — 2750.
Водночас рівень захворюваності по області поки що нижчий за епідемічний поріг на 38,38%. Інтенсивний показник становить 391,7 випадків на 100 тисяч населення.
Цікаві новини для Вас:
- 8 років за жорстоке побиття пасинка: мешканець Кам’янеччини проведе час за ґратами
- На Хмельниччині чиновник Міноборони наживався на продуктах для армії
- На Хмельниччині школи масово переходять на дистанційку через грип
- На Хмельниччину повертаються загиблі воїни
- Вибухи на Хмельниччині 22 вересня: постраждав житловий будинок