На Хмельниччині вперше за 60 років з в’язниці втік злочинець
В Ізяславі зафіксовано втечу з колонії, якої не траплялося понад пів століття.
Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.
25-річний засуджений, який відбував покарання за замах на вбивство, вирішив утекти нестандартним способом – він стрибнув із 14-метрового даху монастиря. Попри значну висоту, чоловік не зазнав жодних ушкоджень. Десять хвилин він залишався без свідомості, а після цього підвівся й кинувся навтьоки.
Втім, його свобода була нетривалою – вже наступного ранку втікача затримали. Тепер йому загрожує додатковий термін від 3 до 5 років ув’язнення за спробу втечі.
Цікаві новини для Вас:
- Закопав тіло у дворі: на Хмельниччині чоловік зізнався у вбивстві
- Обстріл Кам’янець-Подільського району зруйнував житлові будинки: що відомо
- Обстріл Хмельниччини 23 грудня: загинула людина та проблеми зі світлом
- На Хмельниччині голови сільрад підробляли заповіти померлих
- На Хмельниччині судили жінку через хворобу дитини