В’язниця

На Хмельниччині вперше за 60 років з в’язниці втік злочинець

В Ізяславі зафіксовано втечу з колонії, якої не траплялося понад пів століття.

Про це повідомили у поліції Хмельницької області, передає Кам’янець24.

25-річний засуджений, який відбував покарання за замах на вбивство, вирішив утекти нестандартним способом – він стрибнув із 14-метрового даху монастиря. Попри значну висоту, чоловік не зазнав жодних ушкоджень. Десять хвилин він залишався без свідомості, а після цього підвівся й кинувся навтьоки.

Втім, його свобода була нетривалою – вже наступного ранку втікача затримали. Тепер йому загрожує додатковий термін від 3 до 5 років ув’язнення за спробу втечі.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок