На Хмельниччині ухилянта засудили до 4 років з конфіскацією
Мешканець Хмельницької області проведе 4 роки за ґратами за ухилення від проходження військової служби.
Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає Кам’янець24.
Слідство встановило, що чоловік пройшов військово-медичну комісію, був признаний придатним до служби та отримав бойову повістку. Однак до пункту збору військовозобов’язаних він так і не прийшов. У суді чоловік пояснив, що хотів відпочити перед службою у армії.
Суд врахував, що у відповідача не було поважної причини для своїх дій. Крім того, раніше він вже був засуджений за різні злочини. Востаннє його судили за торгівлю наркотиками.
Суд призначив чоловіку покарання у вигляді чотирьох років та двох місяців позбавлення волі разом із конфіскацією всього його майна, крім місця проживання.
Цікаві новини для Вас:
- На Хмельниччину повернулися загиблі воїни
- У Хмельницькій обласній дитячій лікарні побудують укриття за 90 мільйонів
- На Хмельниччині рятували чоловіка під час пожежі у будинку
- Екологічна небезпека: у Хмельницькому зафіксували забруднення Південного Бугу нафтопродуктами
- У центрі Хмельницького фургон наїхав на жінку: постраждалу госпіталізували