На Хмельниччині у пожежі загинули двоє чоловіків
14 лютого в селі Кузьмин Хмельницької області сталася трагедія.
Про це повідомили у головному управлінні ДСНС Хмельниччини, передає Кам’янець24.
Удень 14 лютого в селі Кузьмин, що належить до Щиборівської громади Хмельницького району, сталася пожежа в одному з житлових будинків. Випадковий перехожий, помітивши густий дим, який підіймався над будівлею, викликав рятувальників.
Під час ліквідації займання в помешканні були знайдені тіла двох загиблих – чоловіків віком 32 та 53 роки. За попередніми даними, причиною трагедії могла стати необережність під час куріння.
Остаточні обставини події встановлюють фахівці.
Цікаві новини для Вас:
- Спортсменки з Хмельниччини вибороли срібло на чемпіонаті України з фристайлу
- В обленерго опублікували графіки відключень світла на Хмельниччині
- У Хмельницькій області водію, який збив на смерть двох пішоходів, обрали запобіжний захід
- Бронювання працівників у «Дії» прискорили до доби: зміни діятимуть до 2026 року
- Деякі споживачі Хмельницького залишаться без газу з 9 по 13 грудня: адреси