На Хмельниччині щоранку зупинятимуть транспорт під час хвилини мовчання
У Хмельницькій області запровадили обов’язкову зупинку транспорту під час загальнонаціональної хвилини мовчання о 9:00 ранку.
Про це повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, передає Кам’янець24.
“Підписав наказ про введення рішення ради оборони області щодо регулювання дорожнього руху під час хвилини мовчання. Відтепер щоранку о 9:00 поліцейські нагадуватимуть водіям про необхідність призупинення руху. Транспортні засоби в населених пунктах області зупинятимуться на одну хвилину, за винятком спецтранспорту екстрених служб”, — зазначив Тюрін.
Очільник ОВА також звернувся до водіїв та пішоходів із проханням вшанувати пам’ять полеглих за Україну.
Згідно з наказом, у разі оголошення повітряної тривоги хвилина мовчання буде перервана, а всі громадяни повинні негайно пройти до найближчих укриттів.
Цікаві новини для Вас:
- Нові тарифи у Хмельницькому: скільки коштує проїзд у тролейбусах та автобусах
- На Кам’янеччину повернулися загиблі воїни
- На Хмельниччині затримали офіцера ТЦК на корупційній схемі
- На переїзді під Старокостянтиновом сталася аварія: постраждала жінка
- Житель Кам’янеччини отримав вирок за напад на відділення банку