На Хмельниччині прибрали береги Дністра, зібравши 4 тонни сміття
У суботу, 23 травня, на території Національного природного парку «Подільські Товтри», що знаходиться на Хмельниччині, відбулася толока. Про це повідомили в адміністрації Нацпарку.
В заході взяли участь близько 80 людей, які об’єднали свої зусилля для прибирання берегів Дністра. Учасники очищали прибережні зони, місця для відпочинку та інші території, в яких зібралося багато сміття після відвідин туристів.
Роботи з прибирання були спрямовані на збір пластику, скла, упаковок та інших відходів. Фото: Нацпарку «Подільські Товтри»
В ході акції вдалося зібрати приблизно 4 тонни сміття.

Зібрано близько 4 тонн відходів. Фото: Нацпарку «Подільські Товтри»
«Цей захід не обмежується лише прибиранням. Ми прагнемо формувати культуру відповідального відношення до довкілля і підкреслити важливість участі кожного у його збереженні. Чистота природних територій залежить від щоденних рішень кожного з нас», – зазначили в Нацпарку.

«Цей захід не обмежується лише прибиранням. Це про формування культури відповідального ставлення до природи», – підкреслили в Нацпарку. Фото: Нацпарку «Подільські Товтри»
Цікаві новини для Вас:
- Росія готує новий ракетний удар: серед можливих цілей Старокостянтинів
- Вразило струмом на даху вагона: підлітка госпіталізовано у Хмельницькому
- На Хмельниччині сім’ю депутатки викрили у коригуванні ударів РФ по Україні
- Пенсійні борги: держава переходить на регулярні виплати за судовими рішеннями
- Поблизу Хмельницької АЕС фіксують масовий мор риби