На Хмельниччині браконьєра, який наловив риби на мільйон, засудили до 2,5 років обмеження волі
На Хмельниччині за порушення правил рибальства до 2,5 років обмеження волі засуджено браконьєра, завдавши довкіллю збитків на суму 1 млн гривень.
Подія трапилася поблизу села Баговиця, на річці Мукша, що є притокою Дністра. Під час патрулювання території правоохоронці виявили двох чоловіків, які за допомогою гумового човна та шести сіток ловили рибу у забороненій зоні.
Зловмисники порушували нерестову заборону, що забороняє вилов риби в цей період. У результаті їхніх дій було завдано серйозних збитків екосистемі на майже 1 млн гривень.
Правоохоронці вилучили знаряддя лову та рибу, про що повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
Слідчі Кам’янець-Подільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Після завершення досудового розслідування матеріали справи були направлені до суду.
Наразі судовий процес щодо одного з фігурантів завершено, і йому призначено покарання у вигляді 2 років і 6 місяців обмеження волі.
Щодо другого спільника, матеріали виділені в окреме кримінальне провадження, яке наразі розглядається.
Цікаві новини для Вас:
- На Хмельниччині засудили 81-річного педофіла
- Відключення світла у Кам’янці-Подільському 9 грудня: графік
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 24 лютого
- Графік відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 4 лютого
- У Кам’янці-Подільському 20-річна дівчина вистрибнула з вікна дев’ятиповерхівки