Мешканка Кам’янця втратила 200 тисяч через знайомство в соцмережах
45-річна жінка познайомилась з чоловіком у соціальних мережах. У результаті «стосунків» вона втратила 200 тисяч гривень.
Про це повідомили в Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції, передає Кам’янець24.
Жінка декілька тижнів переписувалась з чоловіком, після чого він попросив у борг гроші, начебто на лікування доньки. Після чого шахрай почав вигадувати інші причини, на що йому потрібні були гроші, і мешканка Кам’янця відправляла.
Коли сума грошей, які жінка відправила незнайомцю, перевищила 200 тисяч гривень, вона запідозрила, що він її обманює. Чоловік продовжував розповідати сумні історії та просити в неї кошти, коли сама жінка вже звернулася до поліції. Правоохоронці розпочали розслідування за фактом шахрайства.
Цікаві новини для Вас:
- На Кам’янеччині жінка постраждала від інтернет-шахраїв
- Чиновника з Кам’янеччини спіймали на хабарі за “інвалідність для відстрочки”
- У Кам’янець-Подільську чоловік ледь не замерз до смерті
- Прогноз погоди у Кам’янці-Подільському на 14 та 15 вересня
- У Кам’янець-Подільську учні переходять на дистанційну форму навчання