Реабілітаційне обладнання на 165 тисяч євро отримав Кам’янець-Подільський

Кам’янець-Подільський отримав реабілітаційне обладнання на 165 тисяч євро

Лікарня Кам’янець-Подільської міської громади отримала новітнє реабілітаційне обладнання Dessintey з Франції. Загальна вартість придбання становить 165 030 євро, про що повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

«Це підтримка для тих, хто проходить складний шлях відновлення після поранень, ампутацій, інсультів або важких травм. Наше завдання — забезпечити можливість отримувати якісну реабілітацію на місці, в Кам’янці-Подільському, поблизу родини», — зазначив Посітко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Згідно з його інформацією, реабілітаційне відділення в місті відкрилося три роки тому. Сьогодні воно продовжує розвиватися, розширюючи свої можливості та отримуючи сучасне європейське обладнання. Зокрема, мова йде про:

  • IVS3 — для відновлення функцій верхніх кінцівок;
  • IVS4 — для реабілітації нижніх кінцівок;
  • два комплекси SRT5 — для самостійної реабілітації пацієнтів під контролем.

Мер додав, що обладнання було надано безкоштовно в рамках проєкту Rehab For Ukraine, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та французьких партнерів.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок