Кам’янець-Подільський отримав реабілітаційне обладнання на 165 тисяч євро
Лікарня Кам’янець-Подільської міської громади отримала новітнє реабілітаційне обладнання Dessintey з Франції. Загальна вартість придбання становить 165 030 євро, про що повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.
«Це підтримка для тих, хто проходить складний шлях відновлення після поранень, ампутацій, інсультів або важких травм. Наше завдання — забезпечити можливість отримувати якісну реабілітацію на місці, в Кам’янці-Подільському, поблизу родини», — зазначив Посітко на своїй сторінці у Фейсбуці.
Згідно з його інформацією, реабілітаційне відділення в місті відкрилося три роки тому. Сьогодні воно продовжує розвиватися, розширюючи свої можливості та отримуючи сучасне європейське обладнання. Зокрема, мова йде про:
- IVS3 — для відновлення функцій верхніх кінцівок;
- IVS4 — для реабілітації нижніх кінцівок;
- два комплекси SRT5 — для самостійної реабілітації пацієнтів під контролем.
Мер додав, що обладнання було надано безкоштовно в рамках проєкту Rehab For Ukraine, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та французьких партнерів.
Цікаві новини для Вас:
- Відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 5 грудня: графік
- У Кам’янці-Подільському на переході збили пенсіонерку: її госпіталізували
- Відключення гарячої води у Кам’янці-Подільському з 16 червня: повний список адрес
- Відключення води у Кам’янці-Подільському 16 вересня: графік та причини
- Кам’янець-Подільський університет імені Огієнка втрачає незалежність: рішення Кабміну