Картка кам’янчанина

У Кам’янці-Подільському запустили мобільний застосунок для комуналки, новин і транспорту

У Кам’янці-Подільському запустили інноваційний проєкт для мешканців міста — презентували «Картку кам’янчанина» та мобільний додаток, який значно полегшить доступ до міських сервісів.

Про це повідомили у міській раді, передає Кам’янець24.

Новий застосунок дозволить оплачувати комунальні послуги, стежити за новинами міста, отримувати консультації від представників міської ради та користуватися іншими електронними сервісами.

Очікується, що у червні в додатку з’явиться електронна транспортна картка. Отримати її фізичну версію кам’янчани зможуть вже в липні.

Наразі мешканці міста вже мають можливість розраховуватися за проїзд безконтактно — за допомогою банківських карт або смартфона через сервіси Apple Pay і Google Pay.

Також уже доступна перша тестова версія додатка для користувачів Android. У ній працюють базові функції, зокрема перегляд новин і можливість зворотного зв’язку.

Водночас у міській раді поки що не розкривають офіційної назви нового мобільного застосунку.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок