Два травмовані внаслідок ДТП на трасі у Хмельницькій області: автівка влетіла у відбійник
У Хмельницькій області, на автодорозі «Житомир – Чернівці», трапилася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої автівка влетіла у відбійник і перекинулася. Інцидент стався вчора, 1 червня, близько 22:30 неподалік села Ружичанка.
За інформацією сектору комунікації Головного управління Національної поліції області, водій автомобіля «Zeekr», 50-річний мешканець регіону, не впорався з керуванням і виїхав на узбіччя, врезавшись у відбійник, що стало причиною перекидання транспортного засобу.
В результаті цього інциденту постраждали дві жінки, 20 і 33 років, які вже були госпіталізовані до Хмельницької обласної лікарні.
Слідчі в даній справі відкрили кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 286 Кримінального кодексу України, що регулює порушення правил безпеки дорожнього руху.
На даний момент поліція з’ясовує деталі аварії.
Цікаві новини для Вас:
- На Кам’янеччині можна напитися з криниці, якій 700 років
- На Хмельниччині у пожежі постраждав підліток
- Працівників ритуальної служби у Хмельницькому звинуватили у викраденні тіла померлої жінки
- На Хмельниччині покарали матір, які дозволила 13-річній донці поїхати в іншу область з хлопцем
- На Хмельниччині судили винуватця ДТП, в якій загинуло двоє підлітків