6 березня у Кам’янці-Подільському відключать воду: адреси
6 березня деякі мешканці Кам’янця-Подільського залишаться без холодного водопостачання.
Про це повідомили на сайті КП «Міськтепловоденергія», передає Кам’янець24.
6 березня плануються роботи з заміни системи холодного водопостачання у підвалі будинку. Через це протягом дня мешканців чекатиме тимчасова відсутність води.
Це стосується жителів будинку за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 4.
Роботи розпочнуться вранці та триватимуть приблизно до 18:00. Подачу води буде відновлено одразу після завершення робіт.
Однак у п’ятницю, 7 березня, роботи продовжаться, тому мешканцям слід бути готовими до можливих перерв у водопостачанні.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янець-Подільську під час руху перекинулося таксі
- На трасі біля Кам’янця-Подільського Volkswagen збив лося: водій загинув на місці
- Мешканці Кам’янець-Подільська скаржаться на засміченість міста
- 25 березня у Кам’янці-Подільському вимикатимуть воду та опалення: що відомо
- У Кам’янці-Подільському свідки затримали грабіжника