16-річний хлопець потрапив до лікарні після аварії на Кам’янеччині
На Хмельниччині, у селі Дубинка, 14 червня о 17:10 сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмувався неповнолітній. Про це повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.
Мотоцикл “Spark”, за кермом якого перебував 13-річний хлопець із Кам’янця-Подільського, зіткнувся з автомобілем “ВАЗ 2106”, за кермом якого була 57-річна мешканка села.
У результаті аварії 16-річний пасажир мотоцикла отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до травматологічного відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні.
Слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України, яка стосується порушення правил дорожнього руху. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини цієї події.
Цікаві новини для Вас:
- 21 березня у Кам’янці-Подільському відключать воду: адреси
- На трасі біля Кам’янця-Подільського Volkswagen збив лося: водій загинув на місці
- Герой із «Шквалу»: у Кам’янці-Подільському віддали шану полеглому воїну
- Прогноз погоди у Кам’янці-Подільському на 26 та 27 вересня
- У Кам’янці-Подільському аварійне відключення світла: коли повернуть