На Кам’янеччині після аварії до лікарні потрапив 16-річний хлопець

16-річний хлопець потрапив до лікарні після аварії на Кам’янеччині

На Хмельниччині, у селі Дубинка, 14 червня о 17:10 сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмувався неповнолітній. Про це повідомили у Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

Мотоцикл “Spark”, за кермом якого перебував 13-річний хлопець із Кам’янця-Подільського, зіткнувся з автомобілем “ВАЗ 2106”, за кермом якого була 57-річна мешканка села.

У результаті аварії 16-річний пасажир мотоцикла отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до травматологічного відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні.

Слідчі Кам’янець-Подільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України, яка стосується порушення правил дорожнього руху. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини цієї події.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок