У Кам’янці-Подільському зібрали 500 тисяч гривень військовим під час забігу
У Кам’янці-Подільському відбувся благодійний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».
Про це повідомив міський голова Михайло Посітко, передає Кам’янець24.
Ініціатором забігу виступило командування 143 об’єднаного начально-тренувального центру «Поділля». Метою благодійного заходу був збір коштів на реабілітацію захисників.
Під час забігу вдалося зібрати 572 300 гривень. Учасники пробігли понад 2 кілометри центральними вулицями Кам’янець-Подільського. Міський голова Михайло Посітко та полковник Володимир Родіков нагородили переможців забігу та вручили їм подарунки.
Цікаві новини для Вас:
- Відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 4 грудня: графік
- У Кам’янець-Подільську сталася ДТП: є загиблий
- У Кам’янці-Подільському чоловік двічі намагався вчинити самогубство
- У Кам’янці-Подільську почала працювати інспекція з паркування
- У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку на честь Героя Валерія Капущака