Забіг

У Кам’янці-Подільському зібрали 500 тисяч гривень військовим під час забігу

У Кам’янці-Подільському відбувся благодійний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Про це повідомив міський голова Михайло Посітко, передає Кам’янець24.

Ініціатором забігу виступило командування 143 об’єднаного начально-тренувального центру «Поділля». Метою благодійного заходу був збір коштів на реабілітацію захисників.

Під час забігу вдалося зібрати 572 300 гривень.  Учасники пробігли понад 2 кілометри центральними вулицями Кам’янець-Подільського. Міський голова Михайло Посітко та полковник Володимир Родіков нагородили переможців забігу та вручили їм подарунки.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок