200-бальники громади

12 випускників із Кам’янця-Подільського склали НМТ на максимальний бал та отримають грошові премії

Цього року вступна кампанія стала приводом для гордості для Кам’янець-Подільської міської територіальної громади. Випускники місцевих шкіл продемонстрували високі результати: 12 учнів отримали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті (НМТ). Загалом громада набрала 13 максимальних балів, адже один з учнів досяг цього у двох предметах.

Крім визнання у суспільстві, кожен з учнів, які набрали 200 балів, отримає фінансову винагороду. Міський голова Михайло Посітко повідомив, що відповідно до програми “Підтримка та розвиток обдарованих і талановитих дітей на 2026-2028 роки”, кожен з 200-бальників отримає 5 000 гривень.

Серед тих, хто відзначився, виділяється Давід Балицький, випускник Кам’янець-Подільського ліцею №5. Він здобув 200 балів з англійської мови та математики, продемонструвавши свої глибокі знання і логічні здібності.

Максимальні результати учні громади здобули, переважно, з мовних та точних предметів.

Англійська мова (8 максимальних балів):

  • Балицький Давід (Кам’янець-Подільський ліцей № 5);
  • Беспалий Назарій (Кам’янець-Подільський ліцей);
  • Гурський Богдан (Кам’янець-Подільський ліцей № 9 імені А. М. Трояна);
  • Константінов Єгор (Приватний НВК “Антей”);
  • Кошелев Сергій (Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою);
  • Михайлов Андрій (Кам’янець-Подільський ліцей “Славутинка”);
  • Москальчук Віталіна (Кам’янець-Подільський ліцей);
  • Підпанюк Вероніка (Кам’янець-Подільський ліцей).

Математика (3 максимальні бали):

  • Балицький Давід (Кам’янець-Подільський ліцей № 5);
  • Дудченко Назар (Кам’янець-Подільський ліцей № 14);
  • Кубряк Уляна (Кам’янець-Подільський ліцей № 10).

Українська мова:

  • Шатровська Вікторія (Кам’янець-Подільський ліцей).

Історія України:

  • Гуменюк Вікторія (Кам’янець-Подільський ліцей № 3).

В Управлінні освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради підкреслюють, що такий успіх зумовлений наполегливою працею багатьох людей.

“200 балів на НМТ – це результат таланту, праці, віри у власні сили, підтримки батьків та високого професіоналізму вчителів. Це свідчить про якість освіти в закладах нашої громади”, – зазначили в Управлінні освіти.

Міський голова Михайло Посітко також висловив своє захоплення:

“Пишаюся нашими випускниками. За кожним цим досягненням стоятимуть роки навчання, тисячі годин підготовки та підтримка вчителів. Дякую батькам за їх виховання та поддержку, а педагогам – за їх професіоналізм. Бажаю нашим випускникам нових перемог у майбутньому!”

Попереду на випускників чекає вступ до вищих навчальних закладів. Громада вітає молодих лідерів і вірить, що їх знання стануть основою для успішного майбутнього України.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок