12 випускників із Кам’янця-Подільського склали НМТ на максимальний бал та отримають грошові премії
Цього року вступна кампанія стала приводом для гордості для Кам’янець-Подільської міської територіальної громади. Випускники місцевих шкіл продемонстрували високі результати: 12 учнів отримали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті (НМТ). Загалом громада набрала 13 максимальних балів, адже один з учнів досяг цього у двох предметах.
Крім визнання у суспільстві, кожен з учнів, які набрали 200 балів, отримає фінансову винагороду. Міський голова Михайло Посітко повідомив, що відповідно до програми “Підтримка та розвиток обдарованих і талановитих дітей на 2026-2028 роки”, кожен з 200-бальників отримає 5 000 гривень.
Серед тих, хто відзначився, виділяється Давід Балицький, випускник Кам’янець-Подільського ліцею №5. Він здобув 200 балів з англійської мови та математики, продемонструвавши свої глибокі знання і логічні здібності.
Максимальні результати учні громади здобули, переважно, з мовних та точних предметів.
Англійська мова (8 максимальних балів):
- Балицький Давід (Кам’янець-Подільський ліцей № 5);
- Беспалий Назарій (Кам’янець-Подільський ліцей);
- Гурський Богдан (Кам’янець-Подільський ліцей № 9 імені А. М. Трояна);
- Константінов Єгор (Приватний НВК “Антей”);
- Кошелев Сергій (Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою);
- Михайлов Андрій (Кам’янець-Подільський ліцей “Славутинка”);
- Москальчук Віталіна (Кам’янець-Подільський ліцей);
- Підпанюк Вероніка (Кам’янець-Подільський ліцей).
Математика (3 максимальні бали):
- Балицький Давід (Кам’янець-Подільський ліцей № 5);
- Дудченко Назар (Кам’янець-Подільський ліцей № 14);
- Кубряк Уляна (Кам’янець-Подільський ліцей № 10).
Українська мова:
- Шатровська Вікторія (Кам’янець-Подільський ліцей).
Історія України:
- Гуменюк Вікторія (Кам’янець-Подільський ліцей № 3).
В Управлінні освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради підкреслюють, що такий успіх зумовлений наполегливою працею багатьох людей.
“200 балів на НМТ – це результат таланту, праці, віри у власні сили, підтримки батьків та високого професіоналізму вчителів. Це свідчить про якість освіти в закладах нашої громади”, – зазначили в Управлінні освіти.
Міський голова Михайло Посітко також висловив своє захоплення:
“Пишаюся нашими випускниками. За кожним цим досягненням стоятимуть роки навчання, тисячі годин підготовки та підтримка вчителів. Дякую батькам за їх виховання та поддержку, а педагогам – за їх професіоналізм. Бажаю нашим випускникам нових перемог у майбутньому!”
Попереду на випускників чекає вступ до вищих навчальних закладів. Громада вітає молодих лідерів і вірить, що їх знання стануть основою для успішного майбутнього України.
Цікаві новини для Вас:
- Графік погодинних відключень у Кам’янці-Подільському 21 листопада
- На Кам’янеччині у ДТП травмувалися двоє дітей, а їхня мати загинула
- Кам’янець-Подільський приймав «Дикі дрони»: як пройшли перегони БПЛА в фортеці
- На Хмельниччині внаслідок ДТП постраждала пенсіонерка
- У Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку на честь Героя Валерія Капущака