Хабар

Заробила 6 мільйонів доларів на ухилянтах: На Хмельниччині затримали керівницю МСЕК

У Хмельницькій області викрили керівницю медико-соціальної експертної комісії та її сина на незаконному збагаченні.

Про це повідомили на сторінці ДБР, передає Кам’янець24.

Під час обшуку будинку посадови ця намагалася викинути з вікна 500 тисяч доларів, щоб приховати частину грошей.

Всього у керівниці МСЕК було знайдено 6 мільйонів доларів, які вони заробила, підробляючи для ухилянтів необхідні документи.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок