Заробила 6 мільйонів доларів на ухилянтах: На Хмельниччині затримали керівницю МСЕК
У Хмельницькій області викрили керівницю медико-соціальної експертної комісії та її сина на незаконному збагаченні.
Про це повідомили на сторінці ДБР, передає Кам’янець24.
Під час обшуку будинку посадови ця намагалася викинути з вікна 500 тисяч доларів, щоб приховати частину грошей.
Всього у керівниці МСЕК було знайдено 6 мільйонів доларів, які вони заробила, підробляючи для ухилянтів необхідні документи.
Цікаві новини для Вас:
- У Хмельницькому викрили агентку рф, яка встановлювала приховані камери для ударів
- На Хмельниччині п’яний водій збив військову та втік з місця ДТП
- На Хмельниччині стрімко зростає кількість випадків лептоспірозу
- В Ізяславі попрощалися з бійцем Нацполіції «Лють», який загинув на Донеччині
- У Славуті вантажівка переїхала чоловіка: що відомо