Вперше за роки: Кам’янець-Подільський придбає 6 автобусів для громадського транспорту
Комунальне підприємство «Комунтранссервіс» із Кам’янця-Подільського оголосило тендер на закупівлю пасажирських автобусів на загальну суму 10 мільйонів гривень.
Інформацію про це оприлюднено на державному порталі публічних закупівель «Прозорро», передає Кам’янець24.
У рамках тендеру планують придбати шість уживаних автобусів, виготовлених не раніше 2010 року. Кожен транспортний засіб повинен мати щонайменше 33 пасажирські місця та окреме сидіння для водія.
Згідно з технічними умовами, автобуси мають бути обладнані пандусом для людей з інвалідністю, кондиціонером, а також відповідати чинним стандартам безпеки, екологічності, пожежної безпеки та охорони праці. Машини мають бути у повністю справному стані, без слідів іржі, механічних пошкоджень або дефектів кузова.
Це перша така закупівля з боку КП «Комунтранссервіс» від 2016 року, коли востаннє обговорювалося оновлення парку громадського транспорту.
Як раніше повідомляли місцеві ЗМІ, стан комунального транспорту в місті залишав бажати кращого: станом на 2021 рік лише 5 із 11 автобусів були справними. Тоді міський голова Михайло Посітко наголошував, що Кам’янець-Подільський розглядає можливість закупівлі вживаних автобусів, аби оновити автопарк за доступною ціною.
Цікаві новини для Вас:
- У Кам’янець-Подільську вперше провели операцію по пересадці серця
- На Хмельниччині жінка заявила про знущання під час пологів
- Через ремонтні роботи в Кам’янці-Подільському відключили воду: адреси
- «Найбрудніші» підприємства України: завод Кам’янця-Подільського потрапив до переліку
- Відключення світла у Кам’янці-Подільському сьогодні, 11 грудня