Уряд виділив 3 мільйони гривень на закупівлю блочно-модульної котельні для Хмельниччини
Хмельниччина отримала 3 мільйони гривень з резервного фонду для придбання блочно-модульної котельні в рамках реалізації планів стійкості. Про це повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.
Він зазначив, що котельня буде встановлена в одній із громад області, а частина фінансування буде забезпечена за рахунок коштів громади.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко підкреслила, що до початку зимового сезону в Україні планується облаштувати 216 блочно-модульних котелень, щоб забезпечити теплом житлові будинки в умовах російських обстрілів українських енергетичних об’єктів.
Для облаштування додаткових котелень урядом передбачено 3 мільярди гривень з резервного фонду.
Фінансування розподілено таким чином: 966 мільйонів гривень буде передано Агентству відновлення для реалізації проєктів у Києві, а понад 2 мільярди гривень отримають регіони на виконання планів стійкості. За словами пані Свириденко, основним завданням для всіх обласних адміністрацій та громад є швидке встановлення та запуск нових об’єктів до початку опалювального сезону. Усі системи мають бути введені в експлуатацію не пізніше 1 жовтня.
Цікаві новини для Вас:
- Уряд хоче карати порушників на пільгових парковках: штрафи зростуть до 5 тисяч
- У Хмельницькому районі було виявлено тіло чоловіка
- На Хмельниччині чоловік побив, пограбував та спалив жінку
- На Хмельниччині розбився автобус зі школярами
- У Хмельницькій обласній дитячій лікарні побудують укриття за 90 мільйонів