На облаштування додаткових котелень по Україні в уряді передбачили 3 мільярди гривень

Уряд виділив 3 мільйони гривень на закупівлю блочно-модульної котельні для Хмельниччини

Хмельниччина отримала 3 мільйони гривень з резервного фонду для придбання блочно-модульної котельні в рамках реалізації планів стійкості. Про це повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Тюрін.

Він зазначив, що котельня буде встановлена в одній із громад області, а частина фінансування буде забезпечена за рахунок коштів громади.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко підкреслила, що до початку зимового сезону в Україні планується облаштувати 216 блочно-модульних котелень, щоб забезпечити теплом житлові будинки в умовах російських обстрілів українських енергетичних об’єктів.

Для облаштування додаткових котелень урядом передбачено 3 мільярди гривень з резервного фонду.

Фінансування розподілено таким чином: 966 мільйонів гривень буде передано Агентству відновлення для реалізації проєктів у Києві, а понад 2 мільярди гривень отримають регіони на виконання планів стійкості. За словами пані Свириденко, основним завданням для всіх обласних адміністрацій та громад є швидке встановлення та запуск нових об’єктів до початку опалювального сезону. Усі системи мають бути введені в експлуатацію не пізніше 1 жовтня.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок