В індустріальному парку у Теофіполі з'явилися перші два резиденти

У Теофіполі в індустріальному парку розпочали діяльність перші два резиденти

У Теофіпольській територіальній громаді активізувалися роботи зі створення індустріального парку. На даний момент укладено угоди з двома компаніями, які планують розташування своїх виробництв на цьому майданчику. Одним із резидентів є підприємство, що займається виготовленням м’ясних виробів, а інше – компанія, яка спеціалізується на виготовленні паперової продукції. Про це повідомив селищний голова Теофіполя Михайло Тененев.

«До нас пришли два підприємства. Відповідно до останніх даних, з 2025 року вони інвестували в різні проєкти та обладнання близько 300 мільйонів гривень. На даний момент будівництво триває. Згідно з інформацією управляючої компанії, запуск першого з підприємств може відбутися вже в цьому році», — зазначив Михайло Тененев.

Варто вказати, що йдеться про ТОВ «ТЕО ЕКО ФУД» та ТОВ «БІО ТЕРМО ПАК». За даними аналітичної платформи YouControl, кінцевим бенефіціаром обох підприємств є Вадим Лейві.

Ділянка, відведена під індустріальний парк, має площу 31 гектар. Фото: надано сайту “Кам’янець 24” у Теофіпольській селищній раді

Нагадаємо, про наміри створення індустріального парку у Теофіпольській територіальній громаді було оголошено у 2024 році. Для реалізації цього проєкту виділили земельну ділянку площею 31 гектар, розташовану поруч із місцевим цукровим заводом.

Згідно з концепцією, основними напрямками діяльності індустріального парку мають стати виготовлення паперу, картону, тари з цих матеріалів, шпалер та інших товарів, пов’язаних із паперовою промисловістю. Крім того, передбачено, що його функціонування принесе понад 1500 нових робочих місць.

Поділитися:

Стрічка новин

Історія та відпочинок